Kancelarię Prawną tworzą doświadczeni prawnicy, którzy wiedzą jak stosować zdobytą przez siebie wiedzę w praktyce, a także mają na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe. Do dyspozycji klientów są pracownicy i współpracujący radcy prawni, adwokaci, biegli, rzeczoznawcy, tłumacze przysięgli, notariusze, komornicy.

Działamy dynamicznie i robimy wszystko, by nasi klienci byli zadowoleni, co z biegiem lat przełożyło się na silną pozycję na rynku. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i elastycznością dopasowaną do konkretnego klienta.

Celem Kancelarii jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów. Bezspornym argumentem jest fakt iż gwarantujemy bezpieczeństwo obrotu prawnego, dyskrecję i indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy.

Naszą intencją jest prowadzenie spraw w taki sposób, aby nie umknął nam żaden szczegół i abyśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązania stawianych przed nami zadań. Świeżość, entuzjazm i nowoczesne podejście do zadań to nasze największe atuty.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju zlecenia. Każdą sprawę traktujemy jak nowe, ciekawe wyzwanie, pobudzające nasze ambicje. Można się do nas zgłaszać z każdym problemem z dziedziny prawa. Obsługujemy zarówno wielkie przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Pracujemy zarówno w ramach jednostkowych zleceń jak i umów o stałą obsługę prawną.

Główną zasadą, na której opieramy kontakty z naszymi klientami oprócz poufności jest dostępność, umożliwiająca systematyczne przekazywanie informacji o stanie powierzonych nam spraw.

W celu pozyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej pracy lub pomocy prawnej prosimy o kontakt z zespołem kancelarii - Dane Kontaktowe.