Kancelaria w obronie dobra Klienta specjalizuje się między innymi w dziedzinach prawa cywilnego.

Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi na rzecz Klientów Indywidualnych - osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Reprezentujemy Naszych Klientów w sprawach wynikających z umów, jakie zawarli, lub zamierzają zawrzeć (np.: umowy zlecenia, najmu, o dzieło, darowizny, kupna-sprzedaży, pożyczki i inne ).

Naszym Klientom świadczymy kompleksową pomoc przy prowadzeniu spraw prawa cywilnego - zaczynając od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a kończąc na uczestnictwie w rozprawach sądowych w charakterze pełnomocnika we wszystkich instancjach.

Powyżej wymienione przykłady nie wyczerpują szerokiego katalogu spraw i sytuacji faktycznych, w sytuacji których mogą Państwo być osobą poszkodowaną, w związku z tym mogą Państwo liczyć na pomoc naszej kancelarii także w sytuacjach nietypowych.

W celu pozyskania szczegółowych informacji lub pomocy prawnej wynikającej z Prawa Cywilnego prosimy o kontakt z zespołem kancelarii - Dane Kontaktowe.